Standardy jazzowe coraz częściej pojawiają się na różnego rodzaju imprezach. Granie jazzu i śpiewanie jazzowych utworów świadczy też o dobrym przygotowaniu artystów – jazz niełatwo przedstawić publice tak, aby był miłą ucztą dla czasem mało wprawnego ucha.
„Szafir” to zespół muzyczny z województwa lubelskiego. Zajmuje się profesjonalną oprawą imprez okolicznościowych. Muzycy zagrają i zaśpiewają zarówno na weselach i poprawinach, balach, studniówkach i festynach, jak i w salach koncertowych. Zespół muzyczny Chełm tworzą laureaci wielu prestiżowych imprez i festiwali (między innymi „Szansy na sukces”), a ich muzyczne wykształcenie i doświadczenie artystyczne jest gwarancją profesjonalnego brzmienia.

Javier, Karolina, Daniel
– Świetnie czujemy się także w pracy przy nagłośnieniach dużych imprez plenerowych. Dysponujemy nowoczesną technologią cyfrową, dzięki której możemy zaoferować najwyższą jakość dźwięku – zapewnia zespół muzyczny Lublin. Tworzą go Javier, Karolina i Daniel.
Javier gra na gitarze elektrycznej, akustycznej, bongos, śpiewa. Dla Karoliny muzyka jest największą pasją. Świetnie radzi sobie nawet z najbardziej wymagającym repertuarem. Daniel to utalentowany instrumentalista i wokalista o niepowtarzalnej barwie głosu, laureat wielu międzynarodowych festiwali muzycznych.
Zespół muzyczny Biała Podlaska jest w stanie zagrać każdy repertuar. Naprawdę warto ich posłuchać na żywo.