Jak mówią, ich przepisem na sukces jest muzyka grana na żywo. Wieloletnie doświadczenie i pasja, z jaką grają, pozwalają im dobrać odpowiedni repertuar dostosowany do preferencji gości oraz typu imprezy. Występują przeważnie w Warszawie i okolicach. Na ich stronie internetowej można posłuchać demo wykonywanych utworów.
Bogaty skład instrumentalny – pianino, akordeon, saksofon, gitara elektryczna i basowa oraz perkusja akustyczna zdecydowanie wyróżnia ich spośród innych grup muzycznych.
Co istotne, wszyscy członkowie zespołu mają wykształcenie muzyczne, wszyscy są też wokalistami.

Skład zespołu
Marta, jedyna kobieta w zespole, jest w grupie od początku jej istnienia. To wokalistka obdarzona czystym, pięknym głosem o mocnej barwie. Świetnie odnajduje się w ostrych, rockowych kawałkach oraz… lirycznych, spokojnych piosenkach.
Artur, lider zespołu, jest absolwentem szkoły średniej w klasie fortepianu. Gra również na akordeonie i jest głównym konferansjerem. Twórca kilku zespołów muzycznych. Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny w jednej z podlubelskich przychodni. Medyczną pasję zawodową dzieli z Martą.
Kuba to wirtuoz gitary. Śpiewa wszystko, od ostrego rocka do spokojnych ballad. Wyróżnia go charakterystyczny mocny, czysty wokal. 
Sebastian to utalentowany perkusista. Gra również na flecie prostym, cymbałkach i akordeonie.