Konferencję w jazzowym stylu otworzy Katarzyna Mirowska, która swoim miękkim głosem przygotuje uczestniczki na dużą dawkę wiedzy i emocji. W ramach organizowanego wydarzenia na scenie zobaczymy również zespół Girls on fire – finalistki programu X Factor, które znane są z bardzo żywiołowych występów.

Wisienką na torcie będzie koncert Anny Wyszkoni, która zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty. Wokalistka przyznaje również, że będzie można usłyszeć jej starsze utwory.

Konferencja Ladies Days 2017
Czerwona Szpilka, czyli kobieca organizacja z Wrocławia, szykuje dla kobiet z okazji ich święta motywacyjne wydarzenie, podczas którego uczestniczki wysłuchają inspirujących wykładów z zakresu inteligencji emocjonalnej w biznesie, na temat zdrowia i urody oraz z zakresu psychologii i pracy nad własnymi ograniczeniami.

Oprócz tego wystąpią kobiety, które na co dzień prowadzą własne biznesy i w wywiadzie prowadzonym przez dziennikarkę Annę Matusiak – opowiedzą, jak wyglądała ich droga do sukcesu, z jakimi problemami musiały się zmagać oraz w jaki sposób radziły sobie w ciężkich sytuacjach. Będzie merytorycznie, inspirująco i bardzo motywująco.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie: www.ladiesday.czerwonaszpilka.pl