Ich biografie są naprawdę imponujące. Maciej Matuszak w latach 80. związany był z zespołami Wolf Spider oraz Non Iron. Można o nim przeczytać w Encyklopedii Polskiego Rocka i zobaczyć jego nazwisko na składankach takich sław jak Metallica, Megadeth czy Slayer. Z Wolf Spiderem koncertował w kraju i za granicą, występował na festiwalach. Swoją drogę zawodową na estradzie zakończył u boku Deep Purple w poznańskiej Arenie.
Robert Stachowiak od zawsze związany był z poznańskim środowiskiem muzyków rozrywkowych. Swoje umiejętności wypracował w szkole muzycznej, a doskonalił je podczas pracy na estradzie, w tym na zagranicznych kontraktach. Świetnie śpiewa po angielsku.

Jazz, rock, pop
Artyści tworzą grupę, którą można wynająć na imprezę okolicznościową. W ich repertuarze odnajdziemy utwory jazzowe, rockowe, popowe i gitarowe, takich artystów jak Pink Floyd, Carlos Santana, Blues Brothers, David Lee Roth, Elvis Presley. Grają też klasykę oraz muzykę rozrywkową.
Występują zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych imprezach. Profesjonalny warsztat wykonawczy, który na podbudowie szkół muzycznych doskonalili na estradach w kraju i za granicą, jest ich niezaprzeczalną wizytówką.
Zespół muzyczny Poznań to dobry wybór zarówno na wesele, jak i inne ważne wydarzenie. Co istotne, artyści pełnią także funkcję wodzirejów, mając ku temu wyraźny talent.