Muzyki na żywo najlepiej słucha się w plenerze, podczas letniego wypoczynku. Imprezy z jazzem w roli głównej najczęściej odbywają się jednak jesienią. Czas to zmienić, bo letnie wieczory są wprost wymarzone do słuchania klimatycznych dźwięków, tworzonych przez trąbkę, saksofon, gitarę, skrzypce, pianino. Jeśli chcesz zorganizować takie wydarzenie, skorzystaj ze wsparcia doświadczonej firmy. Oferta Event Planet skierowana jest do firm, które poszukują agencji eventowej z wieloletnim doświadczeniem. Takiej, której można powierzyć kompleksową organizację imprez muzycznych zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. Firma oferuje sprzęt, m.in. nagłośnienie, oświetlenie, odpowiedniego konferansjera, miejsce dostosowane do liczby osób, występy artystów, tematyczne scenariusze, oryginalną lokalizację, np. statek, stadiony, poligon, bar, klub, karczma oraz doskonały catering.
Kompleksowa organizacja imprezy integracyjnej obejmuje scenariusz i program, urządzenia rozrywkowe (m.in ścianka wspinaczkowa, mega piłkarzyki, ring bokserski, paintball, byk mechaniczny i wiele innych), występy artystów, program do karaoke, warsztaty naukowe, taneczne, rozwoju osobowości, kreatywnego myślenia. 
Niestandardowe podejście plus profesjonalizm, poparty wieloletnim doświadczeniem to gwarancja, że impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem dla jej uczestników.